Lifeblogerka Katrin

Pretože som nemohla prestať myslieť na to, že ju musim vytvoriť. Ale ako?  Všade sa dočítate o stiahnutí e-bookov o e-mail marketingu, o widgetoch, pluginoch.

Čo to do čerta je? Ja som vedela iba čo je to doména. To je názov vašej stránky a ešte možno hosting, to je miesto na serveri pre vašu vytúženú stránku. Keďže som mala zámer vytvoriť si ju svojpomocne, hľadala som riešenia a informácie. Veľmi mi bol nápomocný Roland Vojkovský, príjemný, šikovný chlapík, ktorý vie všetko o tom, ako pomôcť začínajúcim blogerom. Odpovedá na komenty, na maily, čo si treba vážiť. Jeho stránka www.vojkovsky.sk  je prehľadná a elegantná. Možno pomôže aj vám.

A prečo som vytvorila tú svoju? Je to niečo ako “dream job”, práca snov. Štyri roky zbieram recepty z domácej lekárne, podľa nich aj pripravujem najmä sirupy, liečivé vína, tinktúry a čajové zmesi. Svet bylín je zázračný. Stále máte, čo objavovať. A stále viac ľudí sa prikláňa k používaniu byliniek v kuchyni a v domácej lekárničke. Prinesiem vám na tejto stránke tie najzaujímavejšie a rokmi overené recepty, ktoré používali už aj naše staré mamy, ale aj tie moderné stoja za to. A verte, že fungujú. A aj jedlom sa dá liečiť, tak určite pridám niečo aj z tohto súdka.

A ako všetci milujeme príbehy, ktoré sa od detstva prelínajú našimi životmi, tak aj ja som im podľahla. Najkrajšie na nich sú postrehy iného človeka, iný uhol pohľadu a možno aj ponaučenie a zábava.  Tie nájdete na blogu v kategórií  “o živote”.  Nájde sa tu tip na dobrý výlet, výhodnú letenku, vtip a sekcia s výstižnými a motivačnými obrázkami. Tak dúfam, že sa vám tu bude páčiť, tak ako sa mne páči ju tvoriť.

Do čítania priatelia a bavte sa.

Katrin

 

 

 


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This